Oferujemy Państwu możliwość zakupu bonów upominkowych, jako doskonałego prezentu dla bliskiej osoby. Mają one formę imiennego zaproszenia i upoważniają do skorzystania z dowolnie wybranych zabiegów pielęgnacyjnych odpowiadających wartości posiadanego bonu.

 

 

Z przyjemnością oznajmiamy, że w celu ułatwienia wizyty oraz zwiększenia komfortu naszych klientów, w naszym salonie kosmetycznym można dokonywać płatności kartą. 

 

Mezoterapia igłowa Vital Injector 2

Rewolucyjna metoda mezoterapii wieloigłowej, która polega na śródskórnym dostarczeniu mezokoktajli zawierających substancje odżywcze takie jak: nieusieciowany kwas hialuronowy, witaminy, aminokwasy, mikroelementy czy peptydy za pomocą specjalistycznego pistoletu Vital Injector 2 posiadającego certyfikację medyczną. Zabieg dedykowany dla osób pragnących w naturalny i mało inwazyjny sposób zahamować procesy starzenia oraz nawilżyć, odżywić i ujędrnić skórę. To również idealna oferta dla tych, którzy borykają się z cellulitem, rozstępami skórnymi czy bliznami. Innowacyjny system zastosowany w urządzeniu gwarantuje bezpieczeństwo zabiegu, bezbolesność wkłucia oraz brak grudek i siniaczków po zabiegu.


 

Resvera ACF

Ekskluzywna terapia odmładzająca na twarz, szyję i dekolt. Oparta na bazie aktywnych substancji biologicznie czynnych takich, jak: retinol, witamina c, kwas ferulowy, resweratrol i neuropeptydy, których działanie pozwala osiągnąć spektakularne efekty w kuracjach zagęszczających skórę, wygładzających zmarszczki i rozjaśniających przebarwienia.

 

PQ AGE EVOLUTION

Innowacyjny, regenerujący peeling bazujący na mieszance kwasów: TCA, kojowego oraz migdałowego, wzbogaconej dodatkowo o koenzym Q10 działający regenerująco i przeciwzmarszczkowo, nadtlenek mocznika o działaniu rozjaśniającym oraz o Complex Glyne, będący syntetycznym peptydem (DDB), który hamuje skurcz mięśni.
PQ Age to doskonała propozycja dla osób, które poszukują szybkich sposobów na piękną i zdrową skórę. Polecany jako zabieg poprawiający napięcie wiotkiej skóry oraz rozjaśniający przebarwienia oraz w przypadku blizn różnego pochodzenia, trądziku, rozszerzonych porów.
Może być wykonywany o każdej porze roku, również latem, bez ryzyka fotouczuleń. Stymuluje do wewnętrznej odnowy i intensywnie regeneruje najgłębsze warstwy skóry, nie wywołując jej podrażnienia.