Oferujemy Państwu możliwość zakupu bonów upominkowych, jako doskonałego prezentu dla bliskiej osoby. Mają one formę imiennego zaproszenia i upoważniają do skorzystania z dowolnie wybranych zabiegów pielęgnacyjnych odpowiadających wartości posiadanego bonu.

Karta Stałego Klienta

Z myślą o naszych Klientach wprowadziliśmy specjalną Kartę Stałego Klienta, którą otrzymacie Państwo przy skorzystaniu z zabiegu za kwotę minimum 100 zł, lub za kwotę 200 zł wydaną w ciągu 1 miesiąca.
Dzięki niej, za wizyty w naszym salonie (10 wizyt odbytych w ciągu 6 miesięcy), będzie można odebrać upominek w postaci 10% rabatu obowiązującego na kolejne 10 zabiegów wybranych z naszej oferty lub będziecie mogli Państwo skorzystać jednorazowo z zabiegu gratisowego (lista zabiegów wraz z regulaminem do wglądu w salonie).

 

Z przyjemnością oznajmiamy, że w celu ułatwienia wizyty oraz zwiększenia komfortu naszych klientów, w naszym salonie kosmetycznym można już płacić kartą. 

 

ASIATIC PEEL – nowy zabieg Peel Mission. Idealny dla skór przesuszonych i odwodnionych. Przywraca hydro-równowagę skóry, odbudowuje barierę naskórkową,
zapewnia odpowiednie nawilżenie, ogranicza TEWL oraz wygładza drobne zmarszczki.

 


PQ AGE EVOLUTION
Innowacyjny, regenerujący peeling bazujący na mieszance kwasów: TCA, kojowego oraz migdałowego, wzbogaconej dodatkowo o koenzym Q10 działający regenerująco i przeciwzmarszczkowo, nadtlenek mocznika o działaniu rozjaśniającym oraz o Complex Glyne, będący syntetycznym peptydem (DDB), który hamuje skurcz mięśni.
PQ Age to doskonała propozycja dla osób, które poszukują szybkich sposobów na piękną i zdrową skórę. Polecany jako zabieg poprawiający napięcie wiotkiej skóry oraz rozjaśniający przebarwienia oraz w przypadku blizn różnego pochodzenia, trądziku, rozszerzonych porów.
Może być wykonywany o każdej porze roku, również latem, bez ryzyka fotouczuleń. Stymuluje do wewnętrznej odnowy i intensywnie regeneruje najgłębsze warstwy skóry, nie wywołując jej podrażnienia.

 

GEL BREAK firmy OPI to trójfazowy system regeneracji osłabionych i zniszczonych płytek paznokciowych. Bazuje na unikalnym kompleksie witamin i minerałów, który wzmacnia paznokcie i przywraca im zdrowy wygląd.
System składa się z trzech etapów: aplikacji bazy ze specjalnymi pigmentami, niwelującymi przebarwienia, delikatnego koloru (jasny róż lub beż) oraz ochronnego topu, którym wykańczamy stylizację.


RENEW EXTREME – innowacyjny zabieg anti-age oparty o działanie składników aktywnych: retinolu, witaminy C oraz 25% kwasu fitowego. Rekomendowany dla cer poszarzałych, zmęczonych, z wyraźną utratą jędrności i przebarwieniami. W bezpieczny i komfortowy sposób wygładza, rozświetla oraz zwiększa napięcie skóry.