ZABIEG INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCY

Wyjątkowa uczta dla ciała i zmysłów.

Polecany szczególnie dla osób o skórze przesuszonej, wymagającej odżywienia i regeneracji np. po nadmiernej ekspozycji na promienie słoneczne lub po opalaniu w solarium, oraz osób pragnących znaleźć chwilę odprężenia przy niezwykle relaksujących owocowych aromatach.
Obejmuje oczyszczający peeling całego ciała, relaksacyjny masaż na bazie delikatnego olejku oraz nałożenie kompresu z odżywczej maski.

Czas trwania zabiegu: około 80 min.

 

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

Jest to zabieg o działaniu głęboko relaksacyjnym, rewitalizującym i regeneracyjnym.

Polecany szczególnie dla osób zestresowanych, przy wzmożonym napięciu mięśniowym, rwie kulszowej, otyłości i problemach z przemianą materii.

Do masażu wykorzystuje się kamienie bazaltowe, pozyskiwane ze specjalnych ekologicznie czystych obszarów o dużej aktywności wulkanicznej. Bazalt ma doskonały współczynnik magazynowania energii, oddaje ją w kontakcie z ciałem, przywracając równowagę w organizmie.

Masaż gorącymi kamieniami stanowi połączenie kilku rodzajów terapii:

 • termoterapii – gorące kamienie rozgrzewają organizm, rozluźniają napięcia mięśniowe
 • akupresury – ucisk kamieni powoduje rozluźnienie i odprężenie
 • drenażu – ciepło pobudza krążenie, przyspieszając wydalanie produktów przemiany materii i wchłanianie substancji odżywczych
 • aromaterapii – olejki eteryczne użyte do masażu odprężają i działają odżywczo na skórę

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • ciąża i menstruacja
 • zmiany nowotworowe
 • cukrzyca
 • stany zapalne skóry
 • stany gorączkowe
 • wysokie nadciśnienie
 • zapalenie i zakrzepica żył
 • ciężkie wady serca

Czas trwania zabiegu: około 70 min.

 

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Wykonywany jest za pomocą specjalnych gumowych baniek o zróżnicowanych wielkościach (w zależności od miejsca aplikacji). Duże podciśnienie, jakie powstaje wewnątrz bańki, doprowadza do rozszerzenia naczyń krwionośnych, poprawiając tym samym ukrwienie, dotlenienie i odżywienie tkanek. Pobudzone w wyniku masażu krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się z organizmu zbędnych produktów przemiany materii i toksyn. które to są przyczyną cellulitu. Dodatkowo wpływa także na regulację przemiany materii, co z kolei jest przydatne w redukcji tkanki tłuszczowej. Masaż bańką chińską daje wspaniałe efekty w zwalczaniu cellulitu i modelowaniu tkanki tłuszczowej takich partii ciała, jak uda, pośladki i ramiona.

Czas trwania:

30 min.(uda, pośladki)

40 min. (brzuch, uda, pośladki)

 

ZABIEG ANTYCELLULITOWY

Przeznaczony dla osób walczących z problemami nadmiernej tkanki tłuszczowej i cellulitem.

Jego skuteczność zapewnia synergistyczne współdziałanie wielu substancji aktywnych zawartych w stosowanych preparatach. Optymalnie dobrane składniki rozkładają złogi tłuszczowe i stymulują mikrokrążenie. Znacznie poprawiają jędrność skóry, a zabieg stosowany w serii zapewnia widoczne efekty redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz spłycenie i rozjaśnienie rozstępów.
Zabieg obejmuje następujące etapy: złuszczający peeling całego ciała, ujędrniająco-modelujący masaż na bazie olejku drenującego oraz nałożenie maski o silnych właściwościach ujędrniających i detoksykujących.

Czas trwania zabiegu: około 80 min.